onas2

O nás

ALSAP s.r.o. je výrobní společnost, která se primárně zabývá problematikou dodávek kitů a příslušenství pro výrobu nástaveb nákladních automobilů a přívěsové techniky. Zákazníkům je k dispozici široké spektrum dílů pro stavbu valníkových, sklápěcích, skříňových a plachtových nástaveb s flexibilním shrnování jednotlivých částí plachty.

Filozofií společnosti je implementace moderních trendů v oblasti přepravy a logistiky, jejíž soudobá charakteristika se vyznačuje spolehlivostí, přesností a rychlostí při nakládce. Na základě uvedených specifikací, trendů a požadavků klientů, jsme v úzkém kontaktu s renomovanými logistickými společnostmi, jejichž zpětná vazba nám pomáhá v následném plánování a výrobě.

ALSAP nabízí svým zákazníkům dlouholeté zkušenosti v segmentu poradenství, dodávek speciálních materiálů a příslušenství k výrobě nástaveb pro nákladní vozy, přívěsy a návěsy, jako i výrobu speciálních hliníkových profilů dle individuálních požadavků, včetně technického zpracování.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení