Konfigurátory

Konfigurator-user

Lehká sendvičová konstrukce s hliníkovým platem. Panel 25 mm s PET jádrem o vysoké tuhosti. Eloxované hliníkové profily. Možnost volit jednotlivé délkové a výškové varianty v provedení se zadními vraty nebo pro klapku + boční dveře. Dodávka v kitu nebo jako před montovaná nástavba.

Lehká izotermická konstrukce s hliníkovým platem. Panel 30 mm s PET jádrem o vysoké tuhosti. Eloxované hliníkové profily. Možnost volit jednotlivé délkové a výškové varianty v provedení se zadními vraty nebo pro klapku + boční dveře. Dodávka v kitu nebo jako před montovaná nástavba.

Konstrukce lehkého hliníkové valníku s možností shrnování boků i střechy. Povrchová úprava elox, bočnice 300 až 600 mm. Plato 70 a 90 mm. Dodávka v kitu nebo v nařezané a před frézované formě. Rychlá montáž konstrukce, možnost i dodávky překližky 15 a 18 mm.

Celohliníkový sklápěč určen na vozidla do 5t. Konstrukce sklápěče je přizpůsobená na podvozek vozidla. Hliníkové plato, podlaha 30 mm, bočnice 300/400 mm, s možností nástavků. Jedná se o nejlehčí sklápěč na trhu s vynikající životností. Dodávka v hotovém kitu.

Hliníkové skládané bočnice s lemem K20 pro Kinnegrip sloupek. Určené pro otevřené stavební valníky. Výška bočnice od 400 do 1200 mm v provedení elox nebo lak. Možnost volby bočnic, schůdků, kinnegrip sloupků a pantů dle potřeb.

Nové řešení těsnění dveří na panelových skříních v rozsahu od
18-85 mm. Tento způsob svařování je používán u prémiových výrobců skříní z důvodu vysoké kvality těsnění a svařovaného spoje. Nejlepší volba pro výrobu zadních a bočních dveří na chladící a mrazící nástavbu.

Hliníkový sklopný přejezd mezi autem a vlekem slouží k usnadnění nakládky. Standardně se používá přejezdový můstek o výšce/délce
940  mm, na šířku vozidla 2500 mm. Pro snazší manipulaci je opatřen pružinami. Přejezdový můstek/rampa má atest DEKRA na 3,5t.
Pro  zvýšení nosnosti je možné použít nerezový U lem.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení