Kontakty

ALSAP_kontakty2_uprava

Králův Dvůr u Berouna

Provozovna, prodejna, sklad / 
The Headquarters, Warehouse, Showroom
Průmyslová 394
267 01 Králův Dvůr u Berouna
Tel.: +420 734 155 334

Provozní doba/Opening time
Po-Pá/Mon-Fri 8:00–17:00

Mladá Boleslav

Kancelář / Office
Jičínská 244
293 01 Mladá Boleslav
Tel.: +420 733 622 929

Olomouc

Kancelář, sklad / Office, 
Warehouse
Pavelkova 2
779 00 Olomouc
Tel.: +420 731 000 782

Obchod / Business

Suchopar Peter
Obchodní manažer/Sales Manager
Kancelář/Office Králův Dvůr u Berouna
+420 733 533 755
 suchopar@alsap.cz

Kejzlarová Míla
Prodejce/Order handler
Kancelář/Office Králův Dvůr u Berouna
+420 606 052 455
 kejzlarova@alsap.cz

Ninadovyč Bohdan 
Prodejce/Order handler
Kancelář/Office Králův Dvůr u Berouna
+420 734 155 334
 bohdan@alsap.cz

Stecker Petr
Obchodní zástupce/Sales Representative
Kancelář/Office Olomouc
 +420 731 000 782
 stecker@alsap.cz

Houser Martin
Obchodní zástupce/Sales Representative
Kancelář/Office Mladá Boleslav
 +420 734 622 929
 houser@alsap.cz   

Management

Plavnický Radek
Managing Director
+420 733 746 999
 plavnicky@alsap.cz

Štamberg Stanislav
Managing Director
+420 733 746 997
 stamberg@alsap.cz

Nákup a logistika / Business & Logistics

Štambergová Vlaďka
Manažer nákupu a logistiky/Purchasing & Logistics Manager
+420 777 133 788
 stambergova@alsap.cz

Finance / Finances

Plavnická Jana
Finanční manažer/Financial Manager
+420 603 841 803
 plavnicka@alsap.cz

Servis a podpora DriveRite /
Service and DriveRite support

Martin Maršík
Technický manažer/Technical Manager
+420 603 981 915
 marsik@alsap.cz

Konstrukce / Design

Tvrdek Vojtěch
Konstrukční designer/Technical Designer
+420 603 303 904
 tvrdek@alsap.cz

Sklad / Warehouse

Slabý Pavel
Vedoucí skladu/Warehouse Manager
+420 702 192 300
 slaby@alsap.cz

Doprava / Transport

ALSAP Expres
+420 733 622 928
 doprava@alsap.cz

Fakturační adresa / The Billing Address

ALSAP s.r.o.
Jičínská 244
293 01 Mladá Boleslav
IČ: 28861388
DIČ: CZ28861388

Bankovní spojení / Bank code

Bankovní spojení CZK: 43-4220750207/0100 KB
Bankovní spojení EUR: 43-4504140267/0100 KB
IBAN: CZ50 0100 0000 4345 0414 0267
SWIFT Kód: KOMBCZPPXXX

Prodejna ALSAP
Prodejna ALSAP
Prodejna ALSAP
Sklad ALSAP
Sklad ALSAP