CS5

 

 + Nízká hmotnost
+ Spolehlivost
+ Al design

 

 

 

 

 

 

 

 

Valníková nástavba CS5

CS5 je nástavbový stavebnicový kit. Moderní a praktický design je sestaven a vyroben pomocí nových technologií CNC strojů, které zaručují maximální přesnost jednotlivých dílů sestavy CS. Použité materiály jsou více odolné proti korozi a vyšší pevnost zaručuje každodenní bezproblémový provoz. Nízká hmotnost sestavy se pozitivně odráží i v hospodárnosti provozu. Díky zpětné vazbě od zákazníků a provozovatelů se stále rozšiřují inovativní prvky sestavy CS, které splňují nejen bezpečnostní a ekologická kritéria, ale současně odpovídají požadavkům novodobých trendů logistice přepravy. 

Katalog ke stažení (pdf) 


Plato

Variabilní hliníková část určená pro montáž na podvozek, s povrchovou úpravou odolnou proti korozi. Kostru tvoří zdokonalené profily s použitím bezpečnostních prvků. Výška nosníků je od 90 do 130 milimetrů - varianta C a T. Na příčníky o šíři 70/90 milimetrů je instalována 15/18 milimetrů vysoká překližka. Dodávána je kompletní smontovaná část. 

 

 

 Sloupky

 Přední hliníkové sloupky s integrovaným předním čelem jsou připraveny pro montáž bočnic nebo shrnovacího boku. Taktéž i zadní sloupky jsou připraveny k instalace klapky, bočnic nebo vrat. Výhodou je velmi snadné napínání boční plachty. Středový sloupek je jedním z flexibilních prvků sestavy, který je možné při otevření bočnic odsunout do strany, a tím získat bezbariérový přístup na plochu nákladního prostoru. Sloupky rovněž zajišťují uložení plachtových prken a rychlejší instalaci k platu přes výztuhu.

 

Střecha

Je kompletně inovovanou částí, která je v základu tvořena hliníkovým profilem Omega 25 milimetrů a vodicími profily. K dispozici je varianta s pevnou nebo shrnovací střechou s kvalitním těsněním boční plachty. Také střešní díl umožňuje jednoduchou instalaci do sloupků přes nasouvací montážní sadu.

Přední čelo

Pro sestavení předního čela sestavy CS5 je doporučována inovovaná řada hliníkových profilů WAVE, které umožňují snadnou, rychlou a spolehlivou montáž. Profily WAVE společnosti ALSAP jsou od klasických profilů odlišné tzv. „vlnkováním“, ale jsou přizpůsobené sestavě CS.

  

Barvy

Spektrum výběru barev a odstínů pro povrchovou úpravu je téměř neomezené. Pro zpracování je využito dlouholeté know-how a prvotřídní certifikované technologie největší práškové lakovny v Evropě. Zákazník má možnost výběru z kompletního spektra RAL, včetně speciálů jako elox aj. K nevšední stylizaci jsou v nabídce i speciální dekory imitující karbon, dřevo atd. Výrobní technologie zaručuje odolné a kvalitní zpracování s dlouholetou barevnou stálostí. 

25 hodin

Modulární stavebnicový systém CS5, zaručuje kompletní sestavení za 25 hodin (plato, soupky, střecha, osvětlení, plachta). Pro přepravu kompletních kitů nebo částí je využito firemní dopravy nebo pomocí smluvních partnerů. Hliníkové a lakované díly jsou baleny do stretch a bublinkové fólie pro zajištění bezpečné přepravy.

 


 

 

CS5 – standartní eloxové provedení s předním čelem (WAVE), platem, výklopných boků a zadní části s možností shrnovací plachty na bocích.  


CS5 – Montáž barevného provedení s lakovaným předním čelem (WAVE), výklopných boků a obvodového rámu. Montáž zadní klapky.   


 

CS5 – Nové plynové vzpěry. Montáž zadní klapky.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení