Bočnice ocelová FHD 800/3 mm

Steel S500 Strukturální ocel 500 je druh konstrukčního materiálu, který je vyroben ze specifických druhů oceli. Konstrukční třídy oceli jsou vyrábě...Více informací
Obrázek
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (1)
3 451 Kč / cena za 1 ks 4 175 Kč s DPH
Poptat
Na dotaz
Osobně v Králově Dvoře u Berouna:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód459011

Steel S500

Strukturální ocel 500 je druh konstrukčního materiálu, který je vyroben ze specifických druhů oceli. Konstrukční třídy oceli jsou vyráběny se specifickými chemickými složeními a mechanickými vlastnostmi, aby vyhovovaly různorodým aplikacím a průřezovým tvarům. Velikost, pevnost, tvar, složení a skladování konstrukční oceli jsou neustále kontrolovány ve všech vyspělých průmyslových zemích. V Evropě ocel splňuje evropskou normu EN 10025.

Chemické složení

Je zásadním faktorem definující mechanické vlastnosti materiálu. Mangan (Mn) 1.70 %, Křemík, Si 0.50 %, Uhlík (C) 0.12 %, Fosfor (P) 0.025 %, Síra (S) 0.015 %.

Typické tvary

Konstrukční oceli jsou k dispozici v různých stupních; mnoho výrobců je prodává v předem vytvořeném stavu s tvarem průřezu, který je specifikován pro určité aplikace. Konstrukční oceli jsou vyráběny v Z-nosnících, I-nosnících, ve tvaru L, ocelové desce, překladačích a dutých konstrukčních částech.

Aplikace

Strukturální ocel má široké spektrum využití. Poskytuje jedinečnou kombinaci vynikajících svařovacích vlastností s vysokou pevností. Například druhy oceli odolné proti opotřebení, oceli s vysokou pevností, oceli kotlové a tlakové či druhy pro stavby lodí aj. Tyto druhy jsou všeobecně flexibilní a lze je použít v případech, kdy je požadována maximální pevnost s minimální hmotností.

Nasazení

Těžební a zemní zařízení, elektrárny, zařízení pro manipulaci s nákladem, strukturální nosníky, rámy jako ocelové profily válcované za studena.

MateriálOcel
Síla materiálu3mm
Výška800mm
Hmotnost28,40 kg
ObrázekObrázek
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (1)Obrázek (1)
PopisObrázky

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení