Bočnice ocelová FHD 800/3 mm

Obrázek
3 520 Kč 4 259 Kč s DPH
Osobně v Králově Dvoře u Berouna:na dotazPřepravní společností:na dotaz

Steel S500

Strukturální ocel 500 je druh konstrukčního materiálu, který je vyroben ze specifických druhů oceli. Konstrukční třídy oceli jsou vyráběny se specifickými chemickými složeními a mechanickými vlastnostmi, aby vyhovovaly různorodým aplikacím a průřezovým tvarům. Velikost, pevnost, tvar, složení a skladování konstrukční oceli jsou neustále kontrolovány ve všech vyspělých průmyslových zemích. V Evropě ocel splňuje evropskou normu EN 10025.

Chemické složení

Je zásadním faktorem definující mechanické vlastnosti materiálu. Mangan (Mn) 1.70 %, Křemík, Si 0.50 %, Uhlík (C) 0.12 %, Fosfor (P) 0.025 %, Síra (S) 0.015 %.

Typické tvary

Konstrukční oceli jsou k dispozici v různých stupních; mnoho výrobců je prodává v předem vytvořeném stavu s tvarem průřezu, který je specifikován pro určité aplikace. Konstrukční oceli jsou vyráběny v Z-nosnících, I-nosnících, ve tvaru L, ocelové desce, překladačích a dutých konstrukčních částech.

Aplikace

Strukturální ocel má široké spektrum využití. Poskytuje jedinečnou kombinaci vynikajících svařovacích vlastností s vysokou pevností. Například druhy oceli odolné proti opotřebení, oceli s vysokou pevností, oceli kotlové a tlakové či druhy pro stavby lodí aj. Tyto druhy jsou všeobecně flexibilní a lze je použít v případech, kdy je požadována maximální pevnost s minimální hmotností.

Nasazení

Těžební a zemní zařízení, elektrárny, zařízení pro manipulaci s nákladem, strukturální nosníky, rámy jako ocelové profily válcované za studena.

MateriálOcel
Síla materiálu3mm
Výška800mm
Hmotnost28,40 kg