Držák boční zábrany, š=55 mm, l = 430-710 mm 2017 Magnelis®, s homologací E11, TAKLER

Magnelis® Nový kovový povlak, který nabízí ochranu i před těmi nejnepříznivějšími vlivy Povrchová úprava dílů pro nástavby, kterou dodáváme jako...Více informací
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Typ
Vyberte variantu
453 Kč / cena za 1 ks 548 Kč s DPH
Poptat
Skladem
Osobně v Králově Dvoře u Berouna:zítraPřepravní společností:pondělí 4. prosince 2023
Kód611610_572

Magnelis®

Nový kovový povlak, který nabízí ochranu i před těmi nejnepříznivějšími vlivy

Povrchová úprava dílů pro nástavby, kterou dodáváme jako jedný v České republice, výroba z ocelového plechu, který je opatřen revoluční ochrannou vrstvou Magnelis. 

Tento jedinečný povlak nabízí řadu výhod.

O  Povlak s nejlepší odolností vůči korozi, která je až desetkrát vyšší než u galvanického zinkování

O  Nejvhodnější povlak i do nejnepříznivějšího prostředí

O  Nákladově nejefektivnější alternativou vůči procesu žárového zinkováníJedná se o povlak, kde do zinkové lázně je přidáno 3,5% hliníku a 3% hořčíku. Právě složka hořčíku je zásadní. Na otevřených hranách po zpracování plechu totiž dodatečně povrch zacelí a i hrana po výseku je tak v exteriérovém prostředí chráněna před korozí.
Povlak Magnelis® má neutrální tmavě šedou barvu a estetický hladký vzhled bez zinkového květu. Je k dostání se standardní ekologickou pasivací E-Passivation® (dočasná transparentní ochrana bez CrVI) nebo naolejovaný.

Nic neposkytuje v prostředí s vysokým obsahem chloridu či čpavku lepší ochranu než Magnelis®. Díky svému unikátnímu chemickému složení má Magnelis® vyšší odolnost vůči korozi než běžná žárově zinkovaná ocel. Poškození povlaku, ke kterému dochází například v prostředí s vysokým obsahem čpavku, je u povlaku Magnelis® sedmkrát menší než u běžného povlaku zinku. Kromě toho zajišťuje Magnelis® dlouhodobější aktivní ochranu podkladového kovu. Několik výrobků s kovovým povlakem bylo podrobeno zkouškám odolnosti v solné mlze po dobu osmi měsíců. Výsledky byly jasným důkazem vynikající odolnosti vůči korozi povlaku Magnelis®. Na rozdíl od ostatních vzorků se na vzorku s povlakem Magnelis® neobjevily žádné známky „červené“ koroze.

Alternativa k žárovému pozinkování či jiným kovům

Magnelis® nabízí v porovnání s výrobky s povlakem žárového pozinku (s hmotností povlaku ZM vyšší než 250 g/m2) nebo dokonce s výrobky s vysokou přidanou hodnotou jako korozivzdorná ocel či hliník velké výhody. V závislosti na podmínkách, kterým je vystaven, umožňuje Magnelis® významné snížení hmotnosti povlaku: může mít dvakrát až čtyřikrát nižší hmotnost než povlak žárového pozinku, a to při výrazně vyšší odolnosti vůči korozi a efektivitě nákladů.

Odpovědný k životnímu prostředí

Aplikace povlaku Magnelis® chrání přírodní zdroje, protože se na jeho výrobu spotřebuje méně zinku než na výrobu povlaků z čistého zinku. Podobně jako povlak Aluzinc® navíc Magnelis® výrazně snižuje vymývání zinku do půdy.

Typ572 mm
MateriálMAGNELIS
PNTK3023
Hmotnost2,00 kg
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Obrázek (5)Obrázek (5)
Obrázek (6)Obrázek (6)
Obrázek (7)Obrázek (7)
Obrázek (8)Obrázek (8)
PopisObrázky

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení