Držák boční zábrany S , l = 430-710 mm , Magnelis®, s homologací E1,

Magnelis® Nový kovový povlak, který nabízí ochranu i před těmi nejnepříznivějšími vlivy Povrchová úprava dílů pro nástavby, kterou dodáváme jako...Více informací
Obrázek
Novinka
Doporučujeme
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Vyberte variantu
314 Kč / cena za 1 ks 379 Kč s DPH
Poptat
Skladem
Osobně v Králově Dvoře u Berouna:zítraPřepravní společností:pozítří
Kód610550_430

Magnelis®

Nový kovový povlak, který nabízí ochranu i před těmi nejnepříznivějšími vlivy

Povrchová úprava dílů pro nástavby, kterou dodáváme jako jedný v České republice, výroba z ocelového plechu, který je opatřen revoluční ochrannou vrstvou Magnelis. 

Tento jedinečný povlak nabízí řadu výhod.

O  Povlak s nejlepší odolností vůči korozi, která je až desetkrát vyšší než u galvanického zinkování

O  Nejvhodnější povlak i do nejnepříznivějšího prostředí

O  Nákladově nejefektivnější alternativou vůči procesu žárového zinkováníJedná se o povlak, kde do zinkové lázně je přidáno 3,5% hliníku a 3% hořčíku. Právě složka hořčíku je zásadní. Na otevřených hranách po zpracování plechu totiž dodatečně povrch zacelí a i hrana po výseku je tak v exteriérovém prostředí chráněna před korozí.
Povlak Magnelis® má neutrální tmavě šedou barvu a estetický hladký vzhled bez zinkového květu. Je k dostání se standardní ekologickou pasivací E-Passivation® (dočasná transparentní ochrana bez CrVI) nebo naolejovaný.

Nic neposkytuje v prostředí s vysokým obsahem chloridu či čpavku lepší ochranu než Magnelis®. Díky svému unikátnímu chemickému složení má Magnelis® vyšší odolnost vůči korozi než běžná žárově zinkovaná ocel. Poškození povlaku, ke kterému dochází například v prostředí s vysokým obsahem čpavku, je u povlaku Magnelis® sedmkrát menší než u běžného povlaku zinku. Kromě toho zajišťuje Magnelis® dlouhodobější aktivní ochranu podkladového kovu. Několik výrobků s kovovým povlakem bylo podrobeno zkouškám odolnosti v solné mlze po dobu osmi měsíců. Výsledky byly jasným důkazem vynikající odolnosti vůči korozi povlaku Magnelis®. Na rozdíl od ostatních vzorků se na vzorku s povlakem Magnelis® neobjevily žádné známky „červené“ koroze.

Alternativa k žárovému pozinkování či jiným kovům

Magnelis® nabízí v porovnání s výrobky s povlakem žárového pozinku (s hmotností povlaku ZM vyšší než 250 g/m2) nebo dokonce s výrobky s vysokou přidanou hodnotou jako korozivzdorná ocel či hliník velké výhody. V závislosti na podmínkách, kterým je vystaven, umožňuje Magnelis® významné snížení hmotnosti povlaku: může mít dvakrát až čtyřikrát nižší hmotnost než povlak žárového pozinku, a to při výrazně vyšší odolnosti vůči korozi a efektivitě nákladů.

Odpovědný k životnímu prostředí

Aplikace povlaku Magnelis® chrání přírodní zdroje, protože se na jeho výrobu spotřebuje méně zinku než na výrobu povlaků z čistého zinku. Podobně jako povlak Aluzinc® navíc Magnelis® výrazně snižuje vymývání zinku do půdy.

Materiálmagnelis
PNE1 73R-010082
Hmotnost2,70 kg
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
PopisObrázky

 

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení